بهینه سازی وب سایت، کسب بالاترین رتبه

 بهینه سازی وب سایت، کسب بالاترین رتبه در موتورهای جستجو

سئو seo چیست؟

در لغت کلمه SEO که مخفف Search Engine Optimization است، به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد

SEO سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خوداستفاده میکنند.

- آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟

- آیا می دانید 63.5 درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟

- آیا می دانید روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده است؟

- آیا می دانید گوگل در سال گذشته 85 میلیارد جستجو از کل 137 میلیارد جستجو را داشته است؟

- آیا می دانید گوگل در سال گذشته 85 میلیارد جستجو از کل 137 میلیارد جستجو را داشته است؟

در پاسخ به این سوالات فوق باید گفت وقتی وب سایتی در موتورهای جستجو به خوبی ایندکس index نشده باشد در نتیجه در نتایج جستجو لینک وب سایت یا در صفحات آخر فهرست دیده می شود، یا اینکه به کلی از نگاه موتورهای جستجو محو و فهرست نمی شود که نتیجه آن دور ماندن از نظر کاربران اینترنت می شود.

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا ما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 4 الی 8 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

پس، ما بر اساس آخرین تکنیکهای طراحی قالب و طراحی سایت که با استاندارد های بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت بهینه شده، طراحی وب سایت شما را انجام خواهیم داد و پس از طی چندین ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

اقدامات ما بر روی سایت شما :

بهینه سازی سایت seo

 آنالیز رقبای شما

آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر سایت

تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو seo حرفه ای

طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل (سایت بهینه)

ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما

معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو

آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما

ترتیب اینکه کدام تکنیکهای بهینه سازی اول اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تایین کننده است. یک پروسه منطقی وجود دارد که طی آن این تکنیکها به سایتها اعمال شوند.

نیولاین وب همواره جدیدترین الگوریمتهای افزایش ترافیک و بهینه سازی سایت ( سئو seoرا در اختیار دارد تا سایت شما را بر این اساس بهینه نماید.

نیولاین اس ام اس نیولاین وب - طراحی وب سایت | بهینه سازی سایت | طراحی سایت